Server
hosting

server hosting

Připojte se k revoluci v server hostingu, kde kvalita a dostupnost jdou ruku v ruce. Naše služby jsou navrženy tak, abyste mohli bez obav realizovat své online ambice s podporou, na kterou se můžete spolehnout.

Správa sítí a firemní servis

Správa sítí a firemní servis

Přenechte starosti s IT nám a otevřete dveře k bezproblémovému podnikání s našimi prvotřídními službami v oblasti správy sítí a IT outsourcingu, které jsou šité na míru právě pro vaše potřeby.

Zabezpečovací systémy

Zabezpečovací systémy

Svým klientům nabízíme nejen montážní práce, ale i projektové dokumentace a možnost nepřetržité servisní pomoci. Naši odborníci Vám zdarma poradí a navrhnou optimální řešení.

Naši spokojení klienti

logo8.jpg
Bc. Jan Turanský - vedoucí IT oddělení

Kovolis Hedvikov se zaměřuje na výrobu hliníkových odlitků pro celý svět a kvalitní internetové spojení je pro nás velmi důležité. Společnost Tlapnet je poskytovatelem internetové konektivity pro naši firmu již od roku 2004. Poskytované služby naplno splňují naše rostoucí požadavky a stále rozvíjíme vzájemnou spolupráci. Tlapnet je tedy pro nás důležitým a kvalitním partnerem v oblasti telekomunikačních služeb.

zenit.jpg
Jaroslav Stříbrný - IT správce

Pro internetové připojení od Tlapnetu jsme se rozhodli již v roce 2008 a od té doby naše vzájemná spolupráce pokračuje. 
S poskytováním služeb jsme nadmíru spokojeni, stejně tak jako s profesionálním přístupem a ochotou cokoliv řešit. Tlapnet jako spolehlivý poskytovatel internetu je pro naši firmu v oblasti internetového připojení zárukou kvality.

unikom.jpg
Otto Moravec - IT správce

Unikom a.s. je českým podnikem působícím v oblasti Středočeského kraje. Jako předmět podnikání má velký rozsah činností 
z oblasti výroby, prodeje a služeb (velkoobchod, maloobchod drogerie a potravin, Agroslužby Čáslav, Uhlířské Janovice 
a Prostřední Ves, prodej uhlí, písku a drtí, zemědělské služby, autosalony Škoda, Citroen, Kia, stavební závod, stavební činnost, HOBBY-CENTRUM, Lom Bohdaneč, drůbežárna Markovice). Neustále rosteme, proto je pro nás kvalitní připojení důležitou součástí našeho podnikání. Tlapnet nám poskytuje internetové připojení již od roku 2012 a s jejich službami jsme maximálně spokojení. Oceňujeme především rychlost připojení a nonstop zákaznickou podporu v případě jakýchkoliv 
potíží. Za nás je Tlapnet skvělou volbou.